Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Edebiyatımızın zenginleşme süreci
SiYaHKaN İttifağı Kuruluş I_icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 4:32 pm tarafından BeYzAdE_05

» SERVET-İ FÜNUN DEVRİ
SiYaHKaN İttifağı Kuruluş I_icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 4:32 pm tarafından BeYzAdE_05

» Aşık-Tekke Edebiyatı
SiYaHKaN İttifağı Kuruluş I_icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 4:31 pm tarafından BeYzAdE_05

» DİVAN SÖZCÜĞÜNÜN TANIM
SiYaHKaN İttifağı Kuruluş I_icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 4:31 pm tarafından BeYzAdE_05

» Halk Edebiyatı...
SiYaHKaN İttifağı Kuruluş I_icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 4:30 pm tarafından BeYzAdE_05

» Edebiyat Sözlüğü....
SiYaHKaN İttifağı Kuruluş I_icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 4:30 pm tarafından BeYzAdE_05

» Fecr-i ati edebiyatı
SiYaHKaN İttifağı Kuruluş I_icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 4:29 pm tarafından BeYzAdE_05

» batılı anlamda türk tiyatrosu
SiYaHKaN İttifağı Kuruluş I_icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 4:29 pm tarafından BeYzAdE_05

» BATI ETKİSİNDE GELİŞEN TÜRK EDEBİYATI (19. yy- )

» Ahmet Selçuk İlkan Bana Bunu Yapmayacaktın
SiYaHKaN İttifağı Kuruluş I_icon_minitimePerş. Nis. 02, 2009 2:03 pm tarafından BeYzAdE_05

Tarıyıcı

SYHKN İttifak
 SYHKN Ana Sayfa
 Üye Listesi
 Arama
PR
Haber Siteleri

SiYaHKaN İttifağı Kuruluş

YazarMesaj
BeYzAdE_05
Admin
BeYzAdE_05

SiYaHKaN İttifağı Kuruluş Empty
MesajKonu: SiYaHKaN İttifağı Kuruluş   SiYaHKaN İttifağı Kuruluş I_icon_minitimeÇarş. Mart 25, 2009 4:44 pm

SiYaHKaN İttifağının kurulması çok öncelere dayanıyor. Yaklaşık 1 sene oldu.İkariam online oyunda kurulan bu ittifak ilk başlarda sessiz kaldı. Ancak daha sonra kendisini geliştirmeye başladı. İlk Beta Dünyasında kurulmuştu. Orda bir ayda 300 lü sıralardan ilk 50 ye girmeyi başarmıştı. Daha sonra belli başlı arkadaşlarımız Terhis direğinden nasip aldı. En son olarak benimde terhis direğine çarptırılmam SiYaHKaN İttifağının yıkılmasına neden oldu.Ancak ben yılmadım. Şimdi ise yeni bir sayfa ile Eta Dünyasında hizmet vermekteyiz. Şuanlık pek iyi durumda değiliz ancak zamanla yukarılara çıkacağımızdan şüpem yok.

İnşallah daha güzel günler göreceğiz.. Selametle kalın..

SYHKN Yönetim Başkanı
BeYzAdE_05

SiYaHKaN İttifağı Kuruluş
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Osmanlı Kuruluş Dönemi